Jesteśmy oficjalnym sklepem internetowym WaSH Innovation Sp. z o.o.

Jesteśmy rodzinną firmą, założoną przez Zdzisława oraz jego dzieci- Zuzannę i Alexandra.

Pomysł na przenośne urządzenia do higieny osobistej kształtował się na przestrzeni kilku lat. Wszystko zaczęło się w 2014 roku, kiedy żona Zdzisława poprosiła go o zaprojektowanie sprzętu umożliwiającego wlewanie płynu do spryskiwaczy bez otwierania maski. Tak powstał samozamykający się, wodooszczędny zawór, który opatentowaliśmy w wielu krajach na świecie.

Na początku planowaliśmy wykorzystać go w przemyśle motoryzacyjnym, jednak byłby to proces trudny i czasochłonny (wdrożenie nowych rozwiązań w tej branży zajmuje około 7 lat). Alexander i Zuzanna zwrócili jednak uwagę na znacznie ważniejszy problem- kryzys w dostarczaniu wody, spowodowany trzęsieniem ziemi w Nepalu, w 2015 roku.

Uświadomiliśmy sobie jak cennym i ograniczonym zasobem jest woda. W 2018 roku testowaliśmy nasze urządzenia w Jordanii na pustyni Wadi Rum. Wtedy wiedzieliśmy, że to dopiero początek wielkiej przygody. Od tego czasu, przeprowadziliśmy pilotaż w Kenii, wysłaliśmy zestawy do Mozambiku po cyklonie Idai, testowaliśmy nasze urządzenia w slumsie w Peru. Byliśmy m.in. na targach na Wybrzeżu Kości Słoniowej oraz w obozach dla uchodźców w Nigerii.
W pierwszej połowie 2021, przeprowadziliśmy pomyślną kampanię w Japonii na platformie Makuake. Dzisiaj przedstawiamy Wam nasze nowe, wysokiej jakości, urządzenie do higieny osobistej, Pocket Bath Plus, nie ustając w doskonaleniu i poszukiwaniu nowych rozwiązań.