Jak POCKET BATH zmienia jakość życia?

POCKET BATH jako oficjalny sklep WaSH Innovation aktywnie wspiera społeczności potrzebujące dostępu do godnych warunków sanitarnych. Zajmujemy się problemem braku wody nie tylko jako zasobu, ale także jako głównego źródła utrudniającego rozwój w zakresie społecznym i gospodarczym.Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu dokumentalnego, aby zapoznać się z indywidualnymi historiami ludzi mieszkających w miejskich slumsach.

Kooperacja z Caritas Polska zaowocowała dostarczeniem 500 zestawów Pocket Bath do Mozambiku.

Nasze urządzenia pomogą zachować higienę w trudnych warunkach spowodowanych skutkami zniszczeń spowodowanymi przez cyklon z 2019 roku w rejonie Beira. Zestawy Pocket Bath pomogą także przeciwdziałać zagrożeniom wynikającym z rozprzestrzeniania się COVID-19.

Mozambik. Zestawy do mycia pomogą zachować higienę w trudnych warunkach -  Caritas Polska

Dostarczyliśmy kilka zestawów POCKET BATH do szkoły muzułmańskiej w Ghanie

Współpracujemy z Fundacją Edith Ogbonna

Przeprowadzamy testy wśród mieszkańców obozu Durumi dla wewnętrznie przesiedlonych ludzi w Nigerii w 2018 i 2019 roku. Mieliśmy okazję porozmawiać z uchodźcami ze stanu Borno. Pozwoliło nam to dostrzec rzeczywiste warunki i potrzeby w zakresie higieny.

 Dostarczyliśmy również zestawy Pocket Bath do kilku szkół w Nigerii, gdzie są one nadal używane.

Dostarczyliśmy 10 zestawów do wioski Monasao w Republice Środkowoafrykańskiej.

W 2017 roku pomagaliśmy także w Nepalu

„W Mustangu wiele rodzin nie ma także bieżącej wody. Ludzie myją się i piorą wtedy w strumieniach, lub przy pompach, które rzadko można spotkać przy drodze w centrum wioski. Tym bardziej dziękujemy firmie Handy Shower za podarowane zestawy do mycia, które trafiły w ręce mam małych dzieci i do naszej ulubionej szkoły w Choser.”